Bugün artık neredeyse tüm Türk iddaa severler canlı iddaa yapmak için kaçak canlı iddaa sitelerini kullanmaktadırlar. Ancak ne var ki ülkemizde hizmet veren pek çok kaçak canlı iddaa sitesi dolandırıcılık yapmaktadır. Bu nedenle de eğer kaliteli ve kazançlı canlı iddaa yapmak istiyorsak mutlaka güvenilir bir kaçak canlı iddaa sitesi bulmanız gerekmektedir. Peki, kaçak canlı iddaa siteleri seçerken nelere dikkat etmeliyiz? İsterseniz gelin hep birlikte bu sorunun yanıtını verelim.

En iyi kaçak iddaa siteleri

Kaçak Canlı İddaa Siteleri Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Kaçak canlı iddaa siteleri arasında seçim yaparken göz önünde  bulundurmamız gereken temel birkaç husus bulunmaktadır. Bu hususları bir siteye üye olmadan önce kullanırsak hem kaliteli hem de güvenilir bir kaçak canlı iddaa sitesine üye olabiliriz. İşte kaçak canlı iddaa sitesi seçerken dikkat etmemiz gerekenler:

Kaçak Canlı İddaa Sitesi Lisans Bilgisi

Üye olacağınız kaçak canlı iddaa sitesi mutlaka lisanslı olmalıdır. Lisanslı olan iddaa siteleri çok sıkı denetlenmektedirler. Bu nedenle lisanslı kaçak canlı iddaa sitelerinin dolandırıcılık yapmaları neredeyse imkansızdır. Lisanslı kaçak iddaa sitelerine 1xbet, Betboo ve Piabet gibi adresleri örnek gösterebiliriz.

Canlı Destek Hattı

Canlı destek hattı olmayan bir kaçak canlı iddaa sitesinden kesinlikle uzak durun. Çünkü sitede herhangi bir konuda sorun yaşadığınız zaman iletişme geçebileceğiniz tek yol canlı destek hattıdır. Eğer bir sitede de canlı destek hizmeti bulunmuyorsa o site güvenilir değildir.

Bonus Kampanyaları

Çok yüksek bonus kampanyaları düzenleyen kaçak canlı iddaa sitelerinden uzak durun. Çünkü hiçbir kaçak iddaa sitesi kesinlikle zarar edeceği kampanyayı üyelerine sunmaz. Eğer sunuyorsa üyelerini kandırmak ve onları daha fazla iddaa yapmaya zorlamak için bu türlü kampanyalar yapıyor demektir. Tabii kaçak canlı iddaa sitelerinin avantajları arasında yer alan bonus kampanyalarından faydalanmayı da ihmal etmeyin.

İddaa Oranları

İddaa oranları piyasada yer alan diğer tüm sitelerden çok yüksek olan sitelere de temkinli yaklaşın. Bonus kampanyalarında olduğu gibi hiçbir canlı iddaa sitesi göz göre göre zarara girmek istemez. Bu nedenle iddaa oranları çok yüksek olan siteler yerine daha makul ve piyasa ortalamasında olan siteleri tercih edin.

İddaa Çeşitliliği

Kaçak iddaa sitelerinin hangi spor dallarında ve günlük ne kadar canlı iddaa imkanı sunduğu oldukça önemlidir. Çünkü artık 1xbet gibi kaliteli kaçak canlı iddaa siteleri günlük 1000’den fazla canlı iddaa seçeneği sunmaktadır. Bu nedenle hangi site daha fazla canlı iddaa imkanı sunuyorsa o siteyi seçmeniz yararınıza olacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Kaçak canlı iddaa sitelerine üye olmadan önce mutlaka kullanıcı yorumlarına göz atın. Kullanıcı yorumları farklı platformlarda site kullanıcılarının yapmış oldukları yorumlardır. Bu yorumlardan kaçak canlı iddaa sitelerinin ne kadar güvenilir olduklarını öğrenebilirsiniz. Pek çok iddaa sever forum sitelerine canlı iddaa siteleri ile ilgili yaşadıkları sorunları da yazdıkları için bu siteler hakkında geniş çaplı bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

Üyelik Ücreti

Bazı kaçak canlı iddaa siteleri iddaa tutkunlarından üyelik sırasında kişilerden üyelik ücreti talep etmektedir. Böylesi bir durumda üyelik işleminizi tamamlamadan adresten ayrılın. Çünkü zaten bir kaçak canlı iddaa sitesine üye olduktan sonra iddaa yapabilmek için para yatıracaksınız. Sizden üyelik ücreti talep eden canlı iddaa siteleri büyük olasılıkla dolandırıcıdır.

Yukarıda saydığımız hususların tamamını göz önünde bulundurarak bir kaçak canlı iddaa sitesine üye olmanız durumunda en kaliteli ve güvenilir adreslerden birinde iddaa yapabileceğinizi unutmayın.